Strona głównaMobileAktualnościCall of Duty: Mobile – co nowego w 8. sezonie?

Call of Duty: Mobile – co nowego w 8. sezonie?

Już 8 września startuje 8. sezon w Call of Duty: Mobile, a w nim Train to Nowhere. Zgodnie z zapowiedzią gracze zostaną wstrząśnięci i zmieszani.

Start nowego sezonu Call of Duty: Mobile już 8 września o godzinie 2:00 czasu polskiego. Ósmy sezon będzie zawierał wszystko czego może zamarzyć sobie każdy szpieg. Do gry trafi mapa Express, która pojawiła się niedawno w Call of Duty Black Ops Cold War, ale będzie także nowe wydarzenie tematyczne – Operation: Spy Hunt, w którym będziesz zbierać wskazówki w celu przechwytywania informacji podczas rozgrywek w trybach wieloosobowym i Battle Royale. Nowy sezon wniesie również sporo świeżych treści w ramach dostępnego na całym świecie Ground Forces Battle Pass, a także mnóstwo ekscytujących i ukrytych aktywności społecznościowych.

Zobacz: Hogwarts Legacy PC – zobacz wymagania sprzętowe

Gracze mogą zdobyć 50 nowych poziomów nagród o tematyce szpiegowskiej w ramach przepustki – zarówno w opcji darmowej jak i premium. Na liście znajdą się nowi operatorzy – Misty Undercover Agent i Adler – Dapper, nowa broń – ZRG 20 mm – oraz nowa klasa w trybie Battle Royale – Igniter, a także nowe schematy broni, karty, ozdoby, COD Points (CP) i inne dodatki, które zostaną udostępnione w trakcie sezonu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię