Strona głównaGryAktualnościBattlefield 2042 – z gry znika tryb Zombie

Battlefield 2042 – z gry znika tryb Zombie

EA usunęło najnowszy, stworzony przez społeczność tryb Zombie Survival z Battlefield 2042. Głównym powodem było to, ze tryb ten stał się sposobem na farmienie doświadczenia.

Starszy dyrektor ds. projektowania Justin Wiebe z Ripple Effect Studios powiedział, że tryb musi „na chwilę wrócić do warsztatu”. Webie ma nadzieję, ze tryb Zombie można naprawić czy był zgodny ze standardowym postępem gry. Deweloper wspomniał, że zespołu pracujące nad Battlefield 2042 zaostrzyły proces weryfikacji, aby taka sytuacja się nie powtórzyła.

Zobacz: Hextech Mayhem to świetna rytmiczna platformówka, która będzie błyszczeć na Switchu

Zombie Survival został stworzony przez fanów gry i wydany w trybie Portal w Battlefield 2042. Był to tryb kooperacji dla czterech graczy, którzy walczyli z niekończącymi się falami nieumarłych czekając na ratunek. Gracze odkryli, że jest to świetny sposób na zdobywanie doświadczenia, co zepsuło ogólny balans rozgrywki i stało się to powodem usunięcie trybu z gry.

Wiebe przyznał, że przede wszystkim Zombie Survival nigdy nie powinien był zostać dodany do Battlefield 2042:

Myślę, że nasze pragnienie stworzenia zabawnego trybu zombie przyćmiło naszą zdolność do dostrzegania tak prostych rzeczy, jak wpływ, jaki miałoby to na progresję. Bardzo przepraszam za trudności, jakie to spowodowało.

Battlefiled 2042 znalazł się na piątym miejscu pod względem sprzedaży w USA. Niestety EA nie pochwaliło się konkretnymi liczbami.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię