Strona głównaGryAktualnościBlizzard - szefostwo publikuje list do graczy, w którym zapowiada walkę o...

Blizzard – szefostwo publikuje list do graczy, w którym zapowiada walkę o odzyskanie ich zaufania

Szef Blizzard, Mike Ybarra, wydał list do graczy, w którym zdradził zamiary firmy w celu odzyskania ich zaufania. Oczywiście wszystko w związku z ostatnimi doniesieniami na temat umowy z Microsoftem.

W liście do graczy, opublikowanym na blogu Blizzarda, Mike Ybarra wyraził, że najwyższym priorytetem firmy jest w tym momencie praca nad odbudową zaufania. W “liście” zawarto kolejne kroki, jakie firma chce podjąć by poprawić kulturę pracy i komunikację ze społecznością. Sukcesem zarządu firmy ma być możliwość zbudowania bezpiecznego środowiska do kreatywnej pracy.

Activision Blizzard

Blizzard planuje również zatrudnienie osób, które mają monitorować zmiany. Właściwie, będą to nie tyle pojedyncze osoby, co całe zespoły, odpowiedzialne za organizacje HR, równość szans, płac i innych tego rodzaju czynników, wpływających na pracę. W firmie ma też zostać poprawiona komunikacja i wprowadzony specjalny program, w ramach którego pracownicy mają swobodnie dzielić się swoimi opiniami i odczuciami. Oczywiście wszystko to dopiero początek, a przed firmą mnóstwo wyzwań.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię