Strona głównaGryAktualnościBattlefield 5: Do gry trafi tryb z możliwością budowania baz

Battlefield 5: Do gry trafi tryb z możliwością budowania baz

Po raz kolejny gracze dokopali się do ciekawych informacji dzięki plikom gry. Tym razem w Battlefield 5 trafili na nowy tryb gry umożliwiający budowanie bazy z fabryką produkującą czołgi oraz lotniskami.

EA jakiś czas temu wspominało o planach wprowadzenia do Battlefield 5 nowych trybów rozgrywki. Wygląda na to, że może stać się to szybciej niż się spodziewamy. Pierwszy powinien zadebiutować jeszcze w tym roku i może być on dość nietypowy.

Zobacz: W 2020 roku nie zobaczymy nowego Battlefielda

Zgodnie z informacjami do jakich dotarli gracze grzebiący w plikach gry do Battlefield 5 wkrótce może trafić tryb Inwazja. Rozgrywka będzie odbywała się w schemacie 32vs32. To jednak nie koniec, w trybie tym będziemy mogli budować oraz ulepszać swoją bazę. Dostępna będzie zarówno fabryka pozwalająca budować czołgi oraz lotnisko produkujące samoloty. Z kolei koszary pozwolą na szybsze odrodzenie. Z kolei Navail dostarczy nam siły morskie.

Zobacz: GTA 6, Gran Turismo 7 i Battlefield: Bad Company 3. To jedne z tytułów,…

Według plików gry bazę wroga będzie można zniszczyć, więc będzie o co walczyć. Oczywiście wszystko to jest interpretacją na podstawie pików, a ostateczne zasady rozgrywki mogą się jeszcze zmienić.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcetemporyal
SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię