Strona głównaGryAktualnościGra z Supermanem powstała w 2014 roku, ale nigdy nie została wydana

Gra z Supermanem powstała w 2014 roku, ale nigdy nie została wydana

W dobie popularności wszelkich produkcji z superbohaterami zastawiać może dlaczego od tak dawna nie doczekaliśmy się żadnej nowej produkcji z Supermanem. Okazuje się, że takowa powstała w 2014 roku jednak projekt został anulowany.

Według przecieków, na które powołuje się serwis Tweak Town w 2014 roku studio Warner Bros. Games Montreal odpowiedzialne m.in. za Batman: Arham stworzyło grę o przygodach Supermena. Ostatecznie została jednak anulowana przez Warner Bros. z powodu ograniczonych możliwości silnika gry. Nie pozwalał on na stworzenie odpowiednich mechanik latania.

Zobacz: Rekordowe wyniki sprzedaży Red Dead Redemption 2. “Kowboje” gonią GTA V

Gra miała nosić tytuł Superman: Unborn, a jej akcja rozgrywać się w Kandorze, mieście które zostało zmniejszone i porwane przez Brainiaca. Jednak sama gra była mała, a możliwości superbohatera mocno ograniczone.  Warner Bros. podjęło decyzję żeby produkcję anulować i wydaje się, że słusznie. Gra o Supermanie powinna dawać możliwość swobodnego latania w otwartym świecie.

Zobacz: BioShock 4 będzie grą-usługą?

Rok temu z kolei pojawiły się plotki na temat prac nad nową grą z Supermanem, tworzoną przez studio Rocksteady. Te jednak pochodziły z 4chana, więc ciężko mówić tu o wiarygodności. Z kolei pod koniec zeszłego roku jeden z deweloperów studia przyznał, że pracują nad nową grą, ale ta nie skupia się na przygodach Supermana.

Czy mamy szansę na produkcję z Supermanem podobną do ostatniego Spider-Mana? Tego na razie nie wiemy, ale gdy tylko pojawią się jakieś informacje w temacie damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcetweaktown
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię