Strona głównaGryAktualnościBattlefield 6 - ankieta EA zdaje się potwierdzać darmowy tryb i battle...

Battlefield 6 – ankieta EA zdaje się potwierdzać darmowy tryb i battle royale

Gorących plotek ze świata Electronic Arts ciąg dalszy. Battlefield 6 może faktycznie zadebiutować z darmowym trybem gry i BR.

Informacji o Battlefieldzie 6 słyszeliśmy już kilka. Chociaż żadna z nich nie została jeszcze potwierdzona, szczegóły cały czas napływają. Po raz kolejny głos w tej kwestii zabrał Tom Henderson.

Zobacz: Oddworld: Soulstorm – zobacz 12 minut rozgrywki

Znany insider na swoim Twitterze poinformował o najnowszej ankiecie, którą rozsyłało ostatnio Electronic Arts. W kontekście popularnej serii FPS-ów pytali m.in. o Battle Pass oraz element free to play. Czyżby oznaczało to, że właśnie w tym kierunku ma pójść Battlefield 6?

Pojawiły się również pytania o system klanów, schematy broni oraz „ewoluujące” mapy, czyli prawdopodobnie coś w rodzaju Fortnite’a. Ankieta nie oznacza oczywiście, że wszystkie te elementy trafiły już do gry. Przy odpowiednim feedbacku od graczy, może się to jednak wydarzyć.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię