Strona główna Gry Aktualności Battlefield - nowa gra jest tworzona z myślą o PlayStation 5

Battlefield – nowa gra jest tworzona z myślą o PlayStation 5

Z nowych ogłoszeń o serii Battlefield póki co wiemy więcej o wersji mobilnej niż “zwykłej”. Ta druga jednak ma, według przecieków, być bardzo “konsolowa”.

Nowa “duża” gra z serii Battlefield ma się pojawić jeszcze w tym roku – i jest to informacja potwierdzona oficjalnie przez Electronic Arts. Wiele wskazuje na to, że jest tworzona szczególnie z myślą o posiadaczach PlayStation 5. Oczywiście DICE nie ma zamiaru wykluczać posiadaczy starszych konsol, to jednak sam wpis na ich blogu świadczy, że gra ma przede wszystkim czerpać z potencjału next-genów:

“Epicka skala działań militarnych. Szalone, niespodziewane momenty. Zmieniająca rozgrywkę destrukcja. Olbrzymie bitwy, wypakowane graczami i zniszczeniem jak nigdy dotąd. Wszystko za sprawą mocy next-genów i PC.”

Nad grą mają pracować połączone siły Criterion Games oraz DICE LA, a kolejny zespół zajmuje się jeszcze nienazwanymi technologiami, które również zostaną wykorzystane w grze. Już wkrótce mamy poznać znacznie więcej szczegółów, prawdopodobnie na EA Play w ramach E3 2021. 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE