Strona głównaGryAktualnościBattlefield 6 - plotki sugerują Battle Pass i element free to play

Battlefield 6 – plotki sugerują Battle Pass i element free to play

Dice przez ostatnich parę lat uczyło się najwyraźniej na konkurencyjnych produktach. Battlefield 6 może przypominać swoją formą kilka innych shooterów.

Kilka dni temu oficjalnie dowiedzieliśmy się, że Battlefield 6 faktycznie powstaje i ukaże się jeszcze w tym roku. Wciąż czekamy jednak na oficjalny pokaz następnej odsłony, a w międzyczasie kolejne szczegóły dostarcza Tom Henderson, znany insider.

Zobacz: Activision zbanowało kolejne 60 tysięcy kont w Warzone

Według jego informacji kolejny shooter Dice ma opierać się na klasycznym systemie sezonów trwających od 8 do 10 tygodni. Gra ma również oferować cross play pomiędzy nowymi i starymi generacjami konsol oraz PC. Twórcy planują więc już na start zaoferować fanom to, co stało się standardem w multiplayerach przez ostatnie lata.

Henderson wspomina ponadto, że chodzą pogłoski o jakiejś darmowej części gry. Najbardziej prawdopodobny scenariusz to oczywiście tryb battle royale. Battlefield przypominałby wtedy formą Black Ops Cold War, które obok standardowego multiplayera oraz Zombie ma darmowy Warzone.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię