Strona głównaGryBattlefield V na gameplay'u z wersji aplha w 4K

Battlefield V na gameplay’u z wersji aplha w 4K

W grach nie raz już podziwialiśmy uroki II wojny światowej, ale w najnowszej odsłonie Battlefield będzie jeszcze bardziej widowiskowa. To będzie wojna jakiej jeszcze nie znamy…

Twórcy serii Battlefield przyzwyczaili nas do rozgrywki naszpikowanej ołowiem, dynamiką walki i efekciarstwem. Gdy w Battlefield 1 przenieśli język wojny na współczesne standardy rywalizacji to zdawało się, że już nie da się zaproponować lepszego formatu FPS-a. Gros fanów uniwersum zmieni jednak zdanie po zobaczeniu najnowszych filmów z szykowanej Battlefield V.

Na Youtube wylądowało już kilka materiałów prezentujących w akcji wczesną wersje gry. Tu między innymi na kanale MassiveG możemy obejrzeć czysty gameplay w rozdzielczości 4K. Jest w nim praktycznie wszystko, co najważniejsze. W 11 minutach autor filmu udowadnia, że mamy do czynienia z next genową grafiką i wysokim realizmem.

[you tube=K3QI6acBYwE]

W skrócie, jest ładniej, szybciej i mocniej. Rzuca się w oczy większy poziom szczegółowości grafiki, bardziej dynamiczna animacja walki oraz podniesiony poziom zniszczeń otoczenia. Battlefield V zapowiada się o wiele bardziej realistyczny w wielu elementach od poprzedniej części gry. Począwszy od chodzenia, strzelania, a skończywszy na umieraniu. A może być jeszcze lepiej, bowiem zaprezentowany zapis rozgrywki pochodzi z wersji alpha.

Źródło: guru3d.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię