Strona głównaGryConan Exiles w atrakcyjnej cenie w pakiecie Humble Monthly

Conan Exiles w atrakcyjnej cenie w pakiecie Humble Monthly

Dla miłośników gier survivalowych to pozycja tak ważna, jak codzienna modlitwa dla chrześcijan. Aby wejść w łaski mitologicznych bogów trzeba położyć na tacę nieco ponad 40 zł.

Studio Funcom dokonało niemałego cudu. W chwili, gdy brakowało im pomysłów, a firma za chwilę miała splajtować, powstali z popiołu niczym feniks. Wszystko to dzięki jednej grze – Conan Exiles. Już od fazy early access została ciepło przyjęta przez graczy i po dziś dzień stanowi jedną z ważniejszych gier sieciowych.

Jeśli chcielibyście sprawdzić o co tyle szumu, to szykujcie portfele, bo nadarzyła się świetna okazja na zakup. Humble Bundle wystartowało z kolejnym pakietem gier w ramach abonamentu Humble Monthly. 3 pierwsze odblokowane tytuły to A Hat in Time, The Escapists 2 i rzecz jasna pełna wersja gry survival Conan Exiles.

Po opłaceniu subskrypcji wynoszącej 12 dolarów (około 46 zł) natychmiast będziemy mogli ograć wymienione produkcje. To jednak nie wszystko… Na początku przyszłego miesiąca po usunięciu pakietu z oferty Humble, zostaną odblokowane inne gry. Ponieważ serwis Humble Bundle nie wciska byle kitu, więc chyba warto zainwestować w tym miesiącu i poczekać na świeżą dostawę gier.        

Źródło: Humble Bundle

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię