Strona głównaGryBattlefield V Deluxe Edition za połowę ceny na Origin. Jest tylko jeden...

Battlefield V Deluxe Edition za połowę ceny na Origin. Jest tylko jeden warunek

Chcieliście zagrać w Battlefield V, ale cena 299 złotych za edycję specjalną była odstraszająca? Teraz macie okazję zapłacić tylko połowę tej kwoty, ponieważ Electronic Arts uraczyło nas promocją. Jest tylko jeden warunek.

Doniesienia na temat sprzedaż Battlefield V nie są najlepsze. Gra sprzedaje się podobno aż o 63% gorzej niż poprzednia część, co dla EA jest sporym problemem. Już wcześniej produkcja była przeceniana w sklepach, między innymi w Wielkiej Brytanii czy Stanach Zjednoczonych, ale dopiero teraz promocja trafiła też na Origin.

Zobacz także: The Elder Scrolls Online za darmo przez tydzień. Okazja dla graczy PC, PS4 i XONE

Aktualnie Battlefie V Deluxe Edition możecie kupić na platformie EA za 50% normalnej ceny. Wystarczy, że w swojej bibliotece gier macie którąś z poprzednich części serii – 1, 4 lub Hardline. Promocja trwa do 20 grudnia, więc macie jeszcze 2 tygodnie na podjęcie decyzji. Co ważne, bezpośrednio w sklepie możecie widzieć regularną cenę. Dlatego przejdźcie na dół strony głównej Origina, do sekcji „tylko dla Ciebie”. Tam promocja powinna być widoczna. O ile spełniacie warunki.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

15 KOMENTARZE

  1. Mam BF1, BF4, BF3, BF Hardline, nie mam Origin Acess lub Origin Acess Prime i też nie mam zniżki 50 % jak również sekcji „tylko dla ciebie”. Ściema.

  2. Pojawiła mi się zniżka 33%, ale nie wiem, czy jest to zniżka dla każdego, czy tylko dla tych co mają wcześniejsze wersje BF.
    A miało być 50% zniżki.
    PS. Ja nie widzę w Origin żadnej sekcji „tylko dla ciebie”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię