Strona głównaGryAktualnościBattlefield V znalazł kolejny sposób na zirytowanie swojej społeczności

Battlefield V znalazł kolejny sposób na zirytowanie swojej społeczności

Problemy w założeniach Limited Time Mode’ów stają się coraz bardziej widoczne. 

Po kontrowersjach związanych z wprowadzeniem do gry waluty premium, Dice postanowiło pomęczyć trochę fanów battleroyale. Deweloper zdecydował się po raz kolejny usunąć z trybu Firestorm możliwość gry w dwie osoby.

Zobacz: EA uważa tryb battleroyale w Battlefieldzie V za ogromny sukces

Kilka dni temu na subreddicie popularnego FPS-a pojawił się post Freemana, Community Managera Battlefielda, adresujący wprowadzoną zmianę. Podobno po ostatnim powrocie duo w kwietniu, więcej graczy decydowało się na matchmaking w cztery osoby niż w dwie. Jest to dla Dice wystarczający powód, żeby znów usunąć z gry duo.

27% upvote’ów na Reddicie mówi samo za siebie. Co prawda zazwyczaj odzywają się osoby niezadowolone, ale wciąż nad głowami użytkowników wisi bardzo proste pytanie: „Dlaczego nie możemy mieć obu trybów?”. Zamykanie tak podstawowych funkcji, niezależnie od ich popularności, za mechaniką LTM-ów wydaje się absurdalne.

Zapowiadane są jednocześnie nowe tryby oraz zmiany na mapie Firestorm. Dice ma więc kolejną okazję, żeby uspokoić graczy i zrekompensować istniejące problemy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceIGN
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię