Strona głównaGryAktualnościDays Gone otwiera ranking sprzedaży w europejskim PlayStation Store

Days Gone otwiera ranking sprzedaży w europejskim PlayStation Store

Chociaż w Stanach Zjednoczonych pierwsze miejsce zajmuje Mortal Kombat, nowy exclusive lepiej sprzedał się w Europie i zaliczył tym samym bardzo solidną premierę. 

Downgrade był jednym z głośnych tematów poruszanych w okolicach premiery Days Gone, a niektórzy podchodzili do gry sceptycznie, oczekując kolejnych 90 punktów na Metacriticu w wykonaniu Sony. Patrząc jednak po opublikowanych przez PlayStation statystykach sprzedaży edycji cyfrowych, tytuł wylądował dokładnie tam, gdzie powinien.

Zobacz: Days Gone miał mieć wybory moralne, ale ostatecznie zostały usunięte

Zombie wydają się wciąż pozostawać pożądanym przez graczy tematem, bowiem w obu regionach dobrze sprzedaje się również World War Z, inspirowany Left 4 Dead shooter, który oferuje również tryb multiplayer. Ponadto w Stanach w ścisłej dziesiątce utrzymało się jeszcze Sekiro, a swoich pozycji jak zwykle bronią Call of Duty i MLB.

Samo Days Gone kontynuuje dobrą passę. Wcześniej słyszeliśmy już o informacjach, że exclusive w Japonii podczas pierwszego weekendu sprzedał się lepiej niż God of War, a w Wielkiej Brytanii został najlepszą premierą tego roku pod względem wersji fizycznych. Poniżej znajdziecie pełne listy 10 najchętniej kupowanych w PlayStation Store gier kwietnia.

Stany Zjednoczone:

 1. Mortal Kombat 11
 2. Days Gone
 3. World War Z
 4. Borderlands: Game of the Year Edition
 5. MLB The Show 19
 6. Minecraft: PlayStation 4 Edition
 7. Borderlands: The Handsome Collection
 8. Call of Duty: Black Ops 4
 9. The Division 2
 10. Sekiro: Shadows Die Twice

Europa:

 1. Days Gone
 2. GTA 5
 3. World War Z
 4. Mortal Kombat 11
 5. The Crew 2
 6. Far Cry 5
 7. FIFA 19
 8. Borderlands: Game of the Year Edition
 9. Rainbow Six Siege
 10. Minecraft

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię