Strona głównaGryAktualnościBattlefiled 2042 trafi do Game Pass Ultimate

Battlefiled 2042 trafi do Game Pass Ultimate

EA oraz DICE opublikowały nowy materiał przedstawiający zmiany w Battlefield 2042. Co więcej, gra dołączy do Game Pass Ultimate na Xbox i będzie bezpłatna od 3 sezonu.

Trzeci sezon w Battlefield 2042 wprowadzi nowego specjalistę oraz nową mapę, którą DICE od dawna chciało wprowadzić. Do tego nowa przepustka bojowa, więcej zwartości Portalu oraz nowe wydarzenia.

Zaledwie kilka tygodni dzieli nas od rozpoczęcia 3. sezonu. W tym sezonie wyruszymy na zupełnie nowe pole bitwy, w miejscu, które zawsze chcieliśmy zrealizować, ale jak dotąd tego nie robiliśmy w ciągu naszych 20 lat tworząc Battlefield.

Start 3. sezonu już w nadchodzących tygodniach. DICE zdradziło także kilka informacji na temat sezonu 4, który pojawi się w 2023 roku. Na udostępnionym materiale widać przeróbkę specjalisty, która pozwoliła na powrót do klasycznego doświadczenia Battlefield z czterema klasami. Film pokazuje również przerobione mapy Manifest i Breakaway oraz pokazuje nowe bronie w drodze.

Inną ważną informacją dotyczącą Battlefield 2042 jest to, że EA organizuje kilka darmowych weekendów, począwszy od grudnia. Przypuszczalnie całą zawartość przepustki bitewnej można odblokować w okresach bezpłatnego dostępu, a wszystkie zakupy i postępy poczynione w tym czasie powinny zostać przeniesione, jeśli gracze zdecydują się na zakup gry.

Darmowe weekendy w Battlefield 2042:

  • Xbox: 1 grudnia, godz. 00:01 — 4 grudnia, 23:59.
  • Steam: 1 grudnia, godz. 19:00 — 5 grudnia, godz. 19:00.
  • PlayStation: 16 grudnia, godz. 16:00 — 23 grudnia, godz. 14:00.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię