Strona głównaGryShadow Tactics oraz Alba – A Wildlife Adventure za damo

Shadow Tactics oraz Alba – A Wildlife Adventure za damo

W tym tygodniu Epic Games Store ma dla graczy dwa tytuły. Jednym z nich jest Shadow Tactics Blades of The Shogun – taktyczna gra osadzona w feudalnej Japonii okresu Edo.

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w Shadow Tactics, to serdecznie polecam. Grę można porównać do serii Commandos, tylko zamiast drugiej wojny mamy feudalną Japonię. W grze pokierujemy ekipą specjalizującą się w cichej eliminacji wrogów niewygodnych nowemu Szogunowi. Każda z dostępnych postaci ma inne umiejętności, które wykorzystamy podczas realizacji zadań.

Grę można pobrać wchodząc TUTAJ. A jeżeli będziecie czuli niedosyt to serdecznie polecam samodzielny dodatek Aiko’s Choise, którego recenzję możecie przeczytać na łamach naszego serwisu.

Drugim tytułem jest Alba – A Wildlife Adventure sympatyczna gra, w której będziemy walczyć o uratowanie rajskiej wyspy. Jak czytamy w opisie:

Dołącz do Alby, która odwiedza swoich dziadków na śródziemnomorskiej wyspie. Chce spędzić spokojne lato z przyjaciółką Ines, ale kiedy widzi zwierzę w niebezpieczeństwie, postanawia, że musi coś z tym zrobić.

To prawdziwy śródziemnomorski raj, jeśli zignorować wszystkie śmieci! Od przepięknych plaż po zabytkowy zamek górujący nad miastem, cała wyspa czeka na to, by ją odkryć. Mając u boku Ines i dziadka – który ma bzika na punkcie ptaków – rozpoczniesz akcję ratowania wyspy. A może nawet całego świata.

Ręcznie wykonane grafiki. Każdy najmniejszy zakątek wyspy został dopracowany z wielką dokładnością. Uwierz, że poświęciliśmy temu zadaniu mnóstwo czasu

Dołącz do Alby i Ines, aby założyć AIWRL (cóż za zgrabna nazwa!), czyli organizację, która pozwoli uratować wyspę

Trzeba będzie zebrać grupę ochotników, ale na szczęście miasteczko jest pełne życzliwych ludzi. Pomóż im i przekonaj do przyłączenia się do Ciebie

Wszędzie pełno jest zwierząt. Czy uda Ci się odnaleźć wszystkie gatunki?

Czego możesz się spodziewać:

świetnej muzyki. Współpracowaliśmy z Loreną Alvarez, aby stworzyć niesamowitą ścieżkę dźwiękową w hiszpańskim klimacie

Zrelaksuj się i przeżyj przygodę na wyspie we własnym tempie. Bez pośpiechu

Miejsce, w którym chcesz zostać. Oparliśmy lokalizację na naszych wakacjach z dzieciństwa i żałujemy, że nie możemy tam wrócić. Ale ta wyspa to rekompensuje

Ta gra sprawi, że poczujesz się wspaniale, biegając po wyspie i robiąc dobre uczynki.

Aby pobrać tytuł należy wejść TUTAJ.

Na dodanie gier do swojej biblioteki macie jak zawsze czas do przyszłego czwartku do godziny 17, kiedy to zostaną zastąpione kolejnymi grami. A konkretnie będą to Dark Deity oraz Evil Dead: The Game.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię