Strona głównaWiadomościBattlefront II i nowy Need for Speed na EA Play. 10-12 czerwca...

Battlefront II i nowy Need for Speed na EA Play. 10-12 czerwca do ogrania będą nadchodzące premiery Elektroników

Hollywood to idealne miejsce do zaprezentowania nowych gwiazd studiów deweloperskich EA DICE, Motive i Cryterion. 10-12 czerwca podczas imprezy EA Play zabłysnąć ostrym światłem mają kontynuacje wysokobudżetowych hitów komputerowych.

Ten rok zapisze się wielkimi grami. U niektórych z Was pewnie już były odpalane Ghost Recon: WildlandsMass Effect: Andromeda, For Honor bądź Resident Evil (2017). Za niedługi czas dołączą do nich kolejne ciekawe produkcje np. Destiny 2PreySyberia 3… Cóż EA nie zamierza oglądać się na konkurencję i w planach ma premierę swoich topowych marek.

Zanim to nastąpi wpierw będziemy mogli przetestować kilka z najciekawszych ich gier w trakcie konwentu EA Play. Na miejscu czekać będą kompy uzbrojone w najmocniejsze GTX-y i Star Wars: Battlefront II oraz Need for Speed (2017).

„[…] Od 10 do 12 czerwca gracze odwiedzający nas w Hollywood będą mogli zagrać w nowego Star Wars: Battlefront i Need for Speed. To jednak nie wszystko, przy okazji do przetestowania będą inne produkcje EA SPORTS: Madden NFL 18, FIFA 18 i NBA LIVE 18[…]” – ogłasza się na swojej stronie firma EA.

Sprzedaż biletów na EA Play wystartuje 20 kwietnia. Niestety dla polskiego gracza taka wędrówka nie leży w zasięgu portfela i tym bardziej ogranicza ją konieczność posiadania visy. Nic jednak straconego. EA obiecuje mnóstwo materiałów udostępnianych poprzez oficjalną stronę, jak i przez pozostałe kanały społeczne.

Źródło: ea.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię