Strona głównaGryBattlerite Royale łączy ze sobą MOBA i Battle Royale

Battlerite Royale łączy ze sobą MOBA i Battle Royale

Studio Stunlock udostępniło dziś pierwsze screeny z ich nadchodzącego tytułu Battle Royale zatytułowanego Battlerite Royale, którego premiera ma mieć miejsce w lipcu tego roku na Steam. Gra ma być połączeniem MOBA/Arena Brawler i Battle Royale.

Będzie to rozgrywka dla 20 graczy zrzuconych na wielką wyspę, na której będą walczyli na zasadach Free For All lub w parach. Gra oferuje widok z góry. Gracze rozpoczynają mecz z bohaterami pozbawionymi swoich umiejętności, więc w pierwszej kolejności będą musieli eksplorować wyspę, aby odnaleźć sprzęt i zdobyć umiejętności bojowe. Celem jest walka z innymi graczami, kradzież łupów, wzmocnienie swojej postaci i ostatecznie pozostanie, jako jedyny żywy na ringu.

 Peter Ilves, dyrektor ds. Gier w Stunlock Studios, powiedział:

W pewnym sensie Batterite oferuje już szereg elementów Battle Royale, takich jak eliminacja przeciwników i Death Vortex. Zwiększenie tego doświadczenia było czymś, co przyszło nam całkiem naturalnie. Chcieliśmy dać naszym graczom nowe doświadczenia poza główną areną przez dodatkową eksplorację mapy.

Poniżej screeny z gry:

Czy na rynku gier jest jeszcze miejsce na połączenie LoLa z Fortnite? Jak sądzicie? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: dsogaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię