Strona głównaGryThe Division 2, nowy Assassin's Creed i Gears of War 5 -...

The Division 2, nowy Assassin’s Creed i Gears of War 5 – te i wiele więcej gier w ofercie Wallmart

Przez przypadek na stronie Wallmart Canada (największej sieci sklepów na świecie) wyciekły informacje na temat niezapowiedzianych wcześniej gier. Chodzi o takie tytuły jak Splinter Cell, Rage 2, Lego DC Villains, Gears of War 5, nowy Assassin’s Creed i Just Cause 4.

Użytkownik Twittera Wario64 zamieścił na swoim koncie screeny ze sklepu internetowego Wallmartu na których znajdują się m.in.: Tom Clancy’s Division 2, Beyond Good and Evil 2, The Last of Us 2 i Final Fantasy VII Remake. Ten zestaw gier został już dawno zapowiedziany przez wydawców. Z kolei wśród tytułów jest również dość osobliwie wyglądająca Forza Horizons 5. W 2016 miała miejsce premiera Forza Horizon 3 więc gdzie podziała się 4? Inne wymienione tytuły to Borderlands 3, Destiny Comet, który prawdopodobnie jest kolejnym rozszerzeniem gry. Z kolei Dragon Quest 2 prawdopodobnie zaklepuje miejsce dla Dragon Quest Builders 2. Co prawda wszystkie pozycje dotyczą gier na konsolę jednak możemy się spodziewać, że poza Forzą wszystkie pozycje trafią również na PC.

Czy to możliwe, że na najbliższych targach E3, od których dzieli nas zaledwie miesiąc zostaniemy zalani informacjami o premierach tak dużej liczby tytułów? W tej sytuacji przez błąd pracownika sieci sklepów niejako zostanie zepsuta niespodzianka a z drugiej strony do momentu wyjaśnienia sytuacji zapewne będziemy otrzymywali wiele sprzecznych plotek.

A jak już przy plotkach jesteśmy, to jedna z nich mówi o tym, że kolejna część serii Assassin’s Creed będzie działa się w starożytnej Grecji.

AKTUALIZACJA!

Rage 2 został oficjalnie potwierdzony przez Bethesdę. Zrobili to w sposób nauczycielski czyli wystawiając ocenę „okładce zastępczej” jaka została umieszczona na stronie sklepu.

Wygląda na to, że reszta tytułów również zostanie potwierdzona najpóźniej na E3.

Źródło: polygon

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię