Strona głównaWiadomościBędzie nowa mapa turniejowa w Counter-Strike: Global Offensive!

Będzie nowa mapa turniejowa w Counter-Strike: Global Offensive!

W nocy Valve wprowadziło niewielką aktualizację do CS:GO, która przede wszystkim przedłuża trwanie Operacji Hydra do 13 listopada. Jednak nie to jest najważniejsze. Kluczowa informacja jest następująca – będzie nowa mapa turniejowa!

Skąd takie informacje? Od samego Valve. Firma zapowiedziała, że po zakończeniu Operacji Hydra najpopularniejsze mapy z ostatniego miesiąca zastąpią najmniej grane mapy w trybach Turniejowym i Uproszczonym. W tym momencie oznaczałoby to dodanie do puli map turniejowych mapy Agency, a do trybu uproszczonego mapy Austria. Nie wiemy, jakie są najmniej popularne lokacje, ale można się domyślać, że w trybie turniejowym będzie to najprawdopodobniej Nuke.

Ciekawe, czy zmiana dotknie także najważniejszych turniejów CS:GO na świecie. Jeśli tak, to obawiam się, że Valve po raz kolejny w nosie ma profesjonalną scenę. Nuke może nie jest szczególnie lubianą mapą, ale dodawanie do puli map turniejowych Agency byłoby krokiem dość ryzykownym. Na pewno nie spodobałoby się to Virtus.pro, bo Polacy ostatnio radzą sobie dobrze praktycznie tylko na Nuke.

Valve zapowiedziało również, że najpopularniejsze tryby gry z Operacji Hydra na stałe zostaną w grze. Sama operacja została przedłużona do 13 listopada i kosztuje aktualnie połowę pierwotnej ceny.

Źródło: Valve

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię