Strona głównaEsportNowa drużyna CS:GO na polskiej scenie. W esport wchodzi Piast Gliwice

Nowa drużyna CS:GO na polskiej scenie. W esport wchodzi Piast Gliwice

Piast Gliwice to kolejna drużyna sportowa, która wchodzi do świata esportu. Zespół powołał na razie skład w CS:GO. Żeby było ciekawiej, jest to akademia, czyli domyślnie drugi w hierarchii zespół.

Piast Gliwice ogłosił, że będzie miał dwie drużyny Counter-Strike: Global Offensive. Główną – Team Red oraz akademię – Team Blue. Co ciekawe, na początek poznaliśmy skład tej drugiej. W zespole będą grać mało znani na scenie zawodnicy, którzy nie mają wielkiego doświadczenia na turniejach LAN-owych. Piast Gliwice Team Blue składa się aktualnie z następujących graczy:

  • Adrian ‘AlcesT’ Chyziak
  • Kamil ‘miNNNi’ Łataś
  • Paweł ‘Bambitto’ Borkowski
  • Tomasz ‘Totty’ Kamiński
  • Szymon ‘Mlekooo’ Mlekicki
  • Sebastian ‘Redbearddd’ Olczyk – trener

Na ten moment trudno cokolwiek napisać o zespole, ponieważ do tej pory występowali rzadko i na mniejszych turniejach. Na pewno mogą liczyć na duże wsparcie zespołu, który przecież dysponuje sporym zapleczem. Zresztą drużyna już miała 3-dniowy bootcamp w Gliwicach.

Wciąż trwa też rekrutacja do głównego zespołu, czyli Team Red. Chętni cały czas mogą zgłaszać swoje kandydatury, ale Piast Gliwice nie podał żadnych szczegółów na ten temat.

Źródło: Piast Gliwice

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię