Strona głównaWiadomościBenq ZOWIE XL2740 - monitor dla gracza i bogacza

Benq ZOWIE XL2740 – monitor dla gracza i bogacza

Czy lubimy grać na dużych monitorach z 240 Hz? Oj, lubimy i wie o tym doskonale firma Benq, która zaprasza do grania na Zowie XL2740.

Dobry komp… jest. Klawiatura i myszka… chyba też. No to zostało jeszcze dobrać wypasiony monitor i można zapomnieć o tym, ile hajsu zdążyliśmy już zainwestować w naszą pasję, a na tej podobno nie warto oszczędzać, prawda?

Jeśli jesteście tego zdania to rzućcie okiem na katalog Benq, bowiem ten producent ma w sporym zapasie najnowszy model monitora do gier i zabaw. Ucieleśnia wszystkie niezdrowe pragnienia zarówno zwykłego „niedzielusa”, jak i zawodowca.

Zowie XL2740 to niby kolejna 27″ kobyła z matrycą TN i rozdzielczością Full HD. Aczkolwiek jest to sprzęt z gamingową duszą. Marzyliście o odświeżaniu 240 Hz i 400 nitach? No to je macie. Każdy tytuł będzie wyświetlany na ekranie z zegarmistrzowską precyzją, o ile procek, karta i reszta elektronicznych paskud Wam na to pozwolą.

Tajwańska wieść niesie, że urządzonko w niedługim czasie będzie oblegać sklepowe półki w Polsce. Nowym właścicielom zrobi dobrze za około 600 dolarów. Czujecie miętę do Zowie, czy jednak planujecie jakieś tańsze 4K?

Źródło: guru3d.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię