Strona głównaWiadomościNowy, rozstrzelany zwiastun Far Cry 5

Nowy, rozstrzelany zwiastun Far Cry 5

Kolejna odsłona FPS-a ma być większa i oferować swobodną rozgrywkę. Tylko, czy to wystarczy, by przekonać graczy do piątego podejścia?

Mówiliśmy już Wam, na czym polega szaleństwo? To ciągłe pieprzone robienie tej samej gry z nowym numerkiem. To wariactwo. Ale gdy zobaczyliśmy w sieci nowy zwiastun, to po raz pierwszy, do głowy zakradły się słowa: „Może deweloper nie robi sobie jaj”. Nagle po kilku minutach wideo stwierdziliśmy, że warto dać szansę Far Cry 5.

Po odpaleniu playera zaatakuje Was dzika i zarazem ekscytująca opowieść o eksterminacji fanatycznych kultystów. A w niej sporo strzelania w pojedynkę i z przyjaciółmi, którym nie uśmiecha się podejść na mszę do ojca Josepha Seeda. Nie ugniemy kręgosłupa w imię szalonej eucharystii, a załadujemy spluwę, nakarmimy psa, skrzykniemy znajomków i odzyskamy całą Montanę.  

Tak więc naszą decyzję o pojechaniu po skalpy do oddziału Ubisoftu odłożymy na później. Tymczasem jeszcze raz odpalimy film i cierpliwie czekamy na premierę gry, która została przełożona na marzec.

Źródło: guru3d.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię