Strona głównaWiadomościRozrywkaKandydat na prezydenta USA nauczy się grać w Minecrafta. Jest tylko jeden...

Kandydat na prezydenta USA nauczy się grać w Minecrafta. Jest tylko jeden warunek

Prezydenckie wybory w Stanach Zjednoczonych właśnie weszły na wyższy poziom. 

O przygodach Berniego Sandersa z mediami społecznościowymi słyszeliście już pewnie nie raz. Jako jeden z pierwszych kandydatów pojawił się na Twitchu, a niedawno sporo rozgłosu zyskało sobie jego konto na TikToku.

Zobacz: Minecraft – gracze stworzyli bibliotekę ocenzurowanych książek z całego świata

Graczy powinien szczególnie zainteresować jego ostatni post na TikToku. „Jeżeli to wideo osiągnie sześć milionów wyświetleń, Bernie nauczy się grać w Minecrafta”. Wszystko okraszone standardowym „#foryou”.

Wideo opublikowane przez użytkownika luacrio7642 za pomocą kilku prostych mechanik z Minecrafta i odrobiny wolnego czasu demonstruje (próbuje odpowiedzieć na pytanie) dlaczego ludzie powinni głosować na Berniego Sandersa.

Chociaż wideo niedawno przebiło dopiero 500 tysięcy wyświetleń i do sześciu milionów jeszcze trochę brakuje, przy odrobinie rozgłosu wszystko jest możliwe. Szczególnie dla społeczności gamingowej. Gdyby wieczór z Minecraftem faktycznie miał dojść do skutku, pamiętaj Bernie, zawsze noś ze sobą wiadro wody.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię