Strona głównaGryAktualnościBeta Call of Duty: Black Ops Cold War najpopularniejszą betą w historii...

Beta Call of Duty: Black Ops Cold War najpopularniejszą betą w historii serii

Call of Duty: Black Ops Cold War bije rekordy, zanim w ogóle zdążył pojawić się na rynku. Beta cieszyła się najwyraźniej sporą popularnością.

O becie Call of Duty: Black Ops Cold War pisaliśmy przez ostatnie tygodnie dosyć dużo. Mamy za sobą dwa długie i pełne contentu weekendy, które dały nam spojrzenie na nową odsłonę popularnego FPS-a. Biorąc pod uwagę czyste liczby, sporo graczy wygląda na podekscytowanych wizją nadchodzącego shootera.

Zobacz: Leatherface trafił do Call of Duty: Warzone

Na oficjalnym profilu Call of Duty na Twitterze pojawiła się wczoraj informacja, że zakończyliśmy we wtorek najpopularniejszą betę w historii serii. Nie dostaliśmy niestety żadnych konkretnych statystyk, ale sam fakt pobitego rekordu mówi sam za siebie.

Teraz pozostaje tylko pytanie, czy osiągnięcia bety przeniosą się na pełną wersję gry. Każde kolejne Call of Duty w ostatnich latach biło rekordy popularności. Modern Warfare przyciągnęło do serii wielu nowych graczy, którzy na początku listopada będą mieli okazję pozostać w społeczności popularnego FPS-a.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię