Strona głównaGryAktualnościLeatherface trafił do Call of Duty: Warzone

Leatherface trafił do Call of Duty: Warzone

Halloween zawitało do Call of Duty: Warzone. Graczy w lobby można teraz straszyć nowymi skinami inspirowanymi popularnymi horrorami.

Rozpoczyna się ten okres w roku, kiedy do wszystkich gier multiplayer nadchodzi Halloween. Serwery zostają zasypane dyniami, duchami i postaciami z horrorów. Tego typu aktualizacji właśnie dorobił się Call of Duty: Warzone.

Zobacz: Beta CoD: Black Ops Cold War – odblokowano wszystkie dodatki

Podstawowym elementem The Haunting of Verdansk są oczywiście skiny. W sklepie pojawiły się dwa zestawy, jeden z Piły, a drugi z Teksańskiej Masakry Piłą Mechaniczną. Każdy z nich, oprócz skinów swoich głównych bohaterów, zawiera kilka dodatkowych atrakcji pokroju skórek do broni czy alternatywnych wyglądów do pojazdów.

Razem z dzisiejszą aktualizacją do gry trafią również nowe, halloweenowe tryby gry oraz system nagród. Gracze będą zdobywać specjalne skrzynki, które zawierać mogą kosmetyczne przedmioty do personalizacji swoich postaci. Jeżeli ograliście już betę Black Ops Cold War i tęsknicie za Call of Duty, do Warzone zawitało właśnie sporo nowego contentu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceIGN
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię