Strona głównaGryAktualnościBeta testy Ghost Recon Frontline zostały przesunięte

Beta testy Ghost Recon Frontline zostały przesunięte

Nieco ponad tydzień minął dopiero od ogłoszenia Ghost Recon Frontline, a już pojawiają się pierwsze opóźnienia. 

Pierwszy raz o Ghost Recon Frontline dowiedzieliśmy się podczas transmisji z okazji 20-lecia serii. Ubisoft zademonstrował wtedy swoje nowe podejście do battle royale i zapowiedział nadchodzące testy.

Zobacz: Avowed – nowe szczegóły na temat połączenia Skyrim z Pillars of Eternity

Niestety nie nadejdą one tak szybko, jak było to wcześniej zaplanowane. Twórcy poinformowali wczoraj na Twitterze, że zdecydowali się przesunąć zamknięte testy. Zespół pracuje oczywiście nad stworzeniem jak najlepszej gry i tak będzie po prostu lepiej.

Sądząc po komentarzach pod samym wpisem na Twitterze, społeczność wciąż nie może przeżyć kierunku rozwoju serii, jaką obrał Ubisoft. Większość użytkowników liczy na całkowite anulowanie projektu i wspomina poprzednie odsłony Ghost Recona.

Możemy śmiało założyć, że Ubisoft zignoruje komentarze na Twitterze i testy Frontline kiedyś dojdą do skutku. Wtedy dowiemy się, ile tak naprawdę warty jest ten tytuł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceKotaku
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię