Strona głównaGryBethesda organizuje wyprzedaże na rzecz Australii

Bethesda organizuje wyprzedaże na rzecz Australii

Do akcji pomocy Australii, którą wciąż trawią gigantyczne pożary, włączyło się już wiele firm związanych z branżą gier. Kolejną jest Bethesda, która zorganizowała specjalne wyprzedaże.

Akcja Bethesdy na rzecz Australii potrwa 24 godziny, pomiędzy 30 a 31 stycznia, a oferty w jej ramach znajdziecie na stronie Bethesda.net oraz akcji Humble Store. Znajdziecie tam między innymi gry Bethesdy z 33% zniżką. Pieniądze z tej akcji trafią na konto Australijskiego Czerwonego Krzyża.

Zobacz: Humble Bundle wspiera Australię, wesprzyj i Ty

Oprócz tego firma oferuje koszulki z nadrukiem w klimatach Fallouta za 25 dolarów, z których pieniądze zostaną przeznaczone na działania Australijskiej Armii Zbawienia. Koszulki można kupować w ramach preordera, a odbiorcy powinni otrzymać je w marcu. 

Bethesda Australia

Trwające od kilku tygodni pożary są wyjątkowo niszczycielskie. Ocenia się, że spłonęło już ponad 10,5 miliona hektarów, a w pożarach zginęły 32 osoby oraz przeszło miliard zwierząt – nie tylko bezpośrednio w ogniu, ale też w wyniku utraty miejsca do życia i zbierania pokarmu. Chwilę ulgi przyniosły niedawne deszcze, ale specjaliści ostrzegają, że upały wrócą i znów zrobi się niebezpiecznie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię