Strona głównaGryBethesda na E3: następca Skyrima, Fallout 76 z trybem online i wiele...

Bethesda na E3: następca Skyrima, Fallout 76 z trybem online i wiele więcej

W nocy czasu polskiego odbyła się konferencja Bethesdy na targach E3 2018. W jej trakcie deweloper pokazał wiele nowych gier. Nie zabrakło Fallouta 76, w którego pogramy tylko w trybie online oraz zapowiedzi Elder Scrolls VI, czyli następcy Skyrima!

Konferencja rozpoczęła się około 3:30 czasu polskiego. W ciągu kilkudziesięciu minut prezentacji zobaczyliśmy zarówno znane już wcześniej produkcje, jak i zupełnie nowe tytuły. Oto, co pokazała Bethesda na E3 2018:

Rage 2

Nie mogło zabraknąć gry, o której wiedzieliśmy już wcześniej za sprawą wpadki kanadyjskiego Walmartu. Na E3 2018 zobaczyliśmy zupełnie nowy trailer. Twórcy zdradzili też, że oprócz fabuły gracze otrzymają otwarty świat, garaż z ogromną liczbą samochodów oraz wiele rodzajów uzbrojenia do wykorzystania (karabiny, wyrzutnie rakiet i wiele więcej).

[you tube=ElUxRbCdlRE]

The Elder Scrolls: Legends

Kolejną grą było The Elder Scrolls: Legends, czyli karcianka w świecie jednej z najbardziej znanych serii RPG. Bethesda przygotowała zupełnie nową szatę graficzną. Produkcja jeszcze w tym roku trafi na konsole: PS4, XOne oraz Switcha.

[you tube=0_cNIP3naDc]

The Elder Scrolls Online

Pozostają w świecie starożytnych zwojów twórcy zaprezentowali nowe dodatki do MMO The Elder Scrolls Online. Gracze otrzymają kolejne DLC o nazwach Summerset, WolfHunter oraz Murkmire. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że w produkcję zagrało już 11 mln graczy.

[you tube=7fX_9HG1veE]

Doom Eternal

Następnie zobaczyliśmy krótką zapowiedź kolejnego Dooma o podtytule Eternal. Na razie wiemy tylko tyle, że Ziemia ma się zamienić w prawdziwe piekło, głównie za sprawą dwa razy większej liczby przeciwników niż we wcześniejsze odsłonie. Krew będzie lała się gęsto!

[you tube=jGG2TpoB4-8]

Prey: Mooncrash

Miłośnicy Prey doczekali się nowego dodatku do gry. Mooncrash przenosi nas na Księżyc, gdzie na graczy czeka wiele niebezpieczeństw. Każda decyzja ma mieć znaczenie dla rozgrywki. Oprócz tego Bethesda zapowiedziała trzy nowe tryby, które zostaną udostępnione za darmo.

[you tube=ySVBHI2OeAg]

Wolfenstein: Youngblood

Wolfensteina nigdy za wiele! Tym razem zapowiedziano kolejne DLC, które przeniesie nas do Paryża lat 80-tych. Co ciekawe, będzie to dodatek kooperacyjny, w którym wcielimy się w… córki B.J. Blazkowicza. Premiera w 2019 roku!

[you tube=p25P-IDMY0Q]

Fallout 76

Na konferencji Bethesdy nie mogło zabraknąć Fallout 76. Produkcję zobaczyliśmy już wcześniej, ale teraz dowiedzieliśmy się kilku nowych rzeczy. Przede wszystkim gra będzie prequelem do wszystkich wcześniejszych części, czyli będzie dziać się przed nimi. Mapa ma być aż 4-krotnie większa niż w Fallout 4. Nieciekawie brzmią za to informacje o trybie multiplayer. Produkcja ma być nastawiona na współpracę kilku graczy i chociaż można próbować walki w pojedynek, to kilka kluczowych momentów ma wręcz wymagać 4-osobowych składów. Fallout 76 ma być nastawiony na przetrwanie, ale nie zabraknie też elementów RPG. Premiera w listopadzie.

[you tube=FV63b6empgM]

Starfield

Starfield to zupełnie nowa marka w portfolio Bethesdy. To typowy przedstawiciel gatunku singleplayer. W grze wcielimy się w kosmicznego podróżnika i to w sumie wszystko, co na ten moment wiemy.

[you tube=JUobbpHERh8]

The Elder Scrolls VI

Nie powinno to być dla nikogo zaskoczeniem – powstaje następca Skyrima, czyli The Elder Scrolls VI! Niestety, o produkcji nic nie wiemy. Deweloper pokazał jedynie krótki teaser. Pozostaje mieć nadzieję, że Bethesda nie wpadnie na podobne pomysły, jak w przypadku Fallouta 4, który zebrał sporo krytyki.

[you tube=2EYWnYpo_G4]

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię