Strona głównaGryUkryta wiadomość w trailerze Cyberpunk 2077! Co skrywa?

Ukryta wiadomość w trailerze Cyberpunk 2077! Co skrywa?

W końcu zobaczyliśmy pierwszy porządny trailer Cyberpunk 2077 produkcji CD Projekt RED. Na pewno wszyscy już go widzieli. Ale czy zauważyliście, że w filmie była ukryta wiadomość? Pod sam koniec, dosłownie na ułamek sekundy pojawia się wiadomość do wszystkich fanów.

Dokładnie w 1 minucie i 39 sekundzie trailera na moment obraz robi się niewyraźny. Nawet spowalniając odtwarzanie do 0,25 prędkości można ten moment przeoczyć. Na szczęście są ludzie z Reddita, którzy uwielbiają znajdować takie smaczki. Dzięki nim możemy przeczytać całą wiadomość:

Minęło prawie 2077 dni od pierwszej zapowiedzi Cyberpunk 2077. Pokazaliśmy krótki trailer CGI, udzieliliśmy kilku wywiadów i… zamilkliśmy. To normalna procedura w tego typu przypadkach – zapowiadasz grę, zamykasz się, pociągasz rękawki i bierzesz się do roboty. Najpierw chcieliśmy skończyć dwa dodatki do Wiedźmina 3, dlatego pozostawaliśmy cicho dłużej niż planowaliśmy. Przepraszamy za to.

Jak tylko skończyliśmy prace nad Krew i Wino od razu mogliśmy wziąć się za produkcję CP2077. Jednak zdecydowaliśmy się milczeć. Dlaczego? W pewnym momencie podjęliśmy decyzję, że będziemy mówić o grze tylko wtedy, gdy będziemy mieli coś do pokazania. Coś znaczącego i ważnego. Wiemy, że (nie)cierpliwie czekaliście przez długi czas i nie chcieliśmy, aby ktokolwiek brał coś za pewnik. Z drugiej strony dało nam to mnóstwo motywacji. Hype jest prawdziwy, więc słodycz i łzy też muszą być prawdziwe.

Ale do brzegu. Dzisiaj jest ten dzień. Jeśli widzisz tę wiadomość, to znaczy, że widziałeś też trailer – naszą wizję Cyberpunka, alternatywnej przyszłości, w której Ameryka została podzielona na kawałki, gdzie o wszystkich aspektach życia decydują megakorporacje, a gangi decydują o wszystkim innym. I chociaż ten świat jest pełen adrenaliny, niech nie zwiodą cię pościgi samochodowe i broń. Cyberpunk 2077 to prawdziwa gra RPG singleplayer, w której najważniejsza jest historia. Będziesz mógł stworzyć własną postać i… reszty dowiesz się w trakcie pokazów na naszym stoisku na E3.

Zanim skończymy, pewnie macie kilka pytań, prawda?

Kiedy?

Kiedy mówiliśmy, że wydamy grę tylko wtedy, gdy będzie gotowa, nie kłamaliśmy. Jesteśmy zdecydowanie bliżej premiery niż wcześniej, ale to wciąż nie jest moment, aby cokolwiek potwierdzać. Cierpliwość wciąż jest wymagana. Jakość to jest coś, co nami kieruje – to piękno bycia niezależnym studiem z własnym wydawcą.

Jak duże?

Naprawdę duże, ale… jeśli mamy być szczerzy, to w tym momencie nie mamy zielonego pojęcia jak duże. Jak tylko złożymy wszystko do kupy, otwarcie powiemy, czego możecie oczekiwać. Obiecujemy, że stanie się to zanim zaczniemy zbierać przedpremierowe zamówienia.

Darmowe DLC, dodatki i DRM?

Oczekujcie tego samego, co w przypadku Wiedźmina 3. W Cyberpunk 2077 nie będzie też zabezpieczeń DRM na PC-tach.

Mikrotransakcje?

W grze dla pojedynczego gracza? Zwariowałeś?

Jeszcze raz dziękujemy za cierpliwość. Jeśli masz minutę, to odwiedź oficjalną stronę gry cyberpunk.net i podziel się swoją opinią. Czytamy wszystko, co publikujecie i traktujemy to bardzo poważnie.

Ale na tym nie koniec informacji. Okazuje się, że tajemnicze kody, które pojawiły się tuż przed opublikowaniem trailera na konferencji Microsoftu, pozwoliły kilku graczom na odblokowanie za darmo Wiedźmina 3 w wersji GOTY. Fani snują też wiele domysłów. Wśród nich pojawiła się informacja na temat adresu IP oficjalnej strony gry. Jest to 212.91.11.20. Czytane od tyłu daje to datę 2 listopada 2019 roku. Czyżby właśnie wtedy miało dojść do premiery? Spójrzmy prawdzie w oczy – to ciekawa teoria, ale szyta bardzo grubymi nićmi.

[you tube=8X2kIfS6fb8]

Źródło: Reddit

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię