Strona głównaGryAktualnościBethesda rozdaje klasyczne Fallouty za darmo

Bethesda rozdaje klasyczne Fallouty za darmo

Droga do odkupienia błędów Bethesdy popełnionych w tym roku będzie trudna i wyboista – ale przynajmniej nie można im odmówić, że się starają. Po odkręceniu zamieszania z torbami do edycji kolekcjonerskiej firma podejmuje w tym celu kolejne kroki.

Gracze co prawda potrafią wybaczyć bardzo wiele, co pokazują wyniki sprzedaży wersji cyfrowej Fallouta 76, ale bez wątpienia tytuł autorów największej wpadki roku zdecydowanie należy do Bethesdy. Firma najwyraźniej zdaje sobie z tego sprawę, bo podejmuje kolejne środki, by odzyskać zaufanie swoich fanów. Tym razem oferując im darmowe egzemplarze klasycznych Falloutów.

Każdy, kto w 2018 roku choćby raz zalogował się do świata Fallouta 76, otrzyma trzy klasyczne gry z serii – Fallouta, Fallouta 2 oraz strategię osadzoną w tym uniwersum – Fallout: Tactics. Gry mają zostać rozdane na początku przyszłego miesiąca, jako zestaw pod nazwą “Fallout Classic Collection”. Już raz była okazja by je zgarnąć, ale mieli ją tylko nieliczni – Ci, którzy zdecydowali się na zakup preordera Fallouta 76. Nie wiadomo póki co czy zestaw będzie dostępny na Steam czy za pomocą platformy Bethesdy.

Rozdawane gry co prawda aktualnie kosztują grosze, ale ponieważ są zdecydowanie lepsze niż każda kolejna gra z serii – przynajmniej wypada się z nimi zapoznać, szczególnie jeśli są za darmo. W końcu darowanej gierce nie zagląda się w piksele. Serdecznie polecamy!

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię