Strona głównaGryAktualnościZwycięstwo! Bethesda wyśle graczom porządne torby Fallout 76

Zwycięstwo! Bethesda wyśle graczom porządne torby Fallout 76

Brawo Bethesda! W końcu zrobiliście coś porządnie i tak, jak należało. Jednak to dopiero pierwszy krok w całej pielgrzymce rzeczy do zrobienia, aby odzyskać dobre imię.

Na pewno znacie aferę związaną z torbami dołączanymi do wersji kolekcjonerskiej Fallout 76 (wartej 200 dolarów). Każdy gracz, który zakupił grę w edycji Power Armor, miał otrzymać materiałową torbę. Tymczasem niemal do wszystkich trafiły marnej jakości substytuty z kiepskiego nylonu. Co gorsze, Bethesda otwiercie przyznała się do zmiany:

– Przykro nam, że nie jesteś zadowolony z torby. Torba zaprezentowana w mediach była prototypem, który okazał się zbyt kosztowny w produkcji. Nie planujemy w związku z tym żadnych dodatkowych działań – oświadczyli twórcy gry.

Oliwy do ognia dolał fakt, że YouTuberzy i wszelkiej maści influencerzy otrzymali takie torby, jakie były prezentowane w pierwotnej wersji i na jakie liczyli zwykli gracze. Poza tym firma zaproponowała graczom rekompensatę w postaci… 500 Atomów, które warte są 5 dolarów. W tym momencie dla wszystkich stało się jasne, gdzie Bethesda ma swoich fanów. Sprawa miała zakończyć się w sądzie, ale wygląda na to, że uda się tego uniknąć. Studio w końcu się zreflektowało i zamierza wysłać do wszystkich graczy lepszej jakości torby.

Żeby takową otrzymać, musicie wypełnić formularz na oficjalnej stronie, w którym konieczne jest podanie imienia, nazwiska, adresu wysyłki, numeru telefonu oraz dowodu zakupy Fallout 76 w wersji Power Armor. Musicie zrobić to do 31 stycznia 2019 roku. Po tym terminie stracicie szansę na torbę. W tym momencie jeszcze nie wiadomo, kiedy rozpoczną się wysyłki. Bethesda napisała, że ruszą od razu, jak tylko torby będą gotowe.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię