Strona głównaWiadomościBethesda udostępniła darmową wersję trial Wolfenstein II: The New Colossus

Bethesda udostępniła darmową wersję trial Wolfenstein II: The New Colossus

O ile jeszcze nie kupiliście drugiej części przygód Blazkowicza, to demko nie powinno zostać przez Was zignorowane. Jest wiele rzeczy, które można zrobić nazistom przy pomocy zwykłej siekierki.

Wolfenstein II: The New Colossus to najlepsza gra FPS 2017. Naszym zdaniem wydarła tytuł mistrza nawet najnowszej odsłonie COD:WWII, oferując o wiele bardziej frywolne zabawy z III Rzeszą. Rozgrywka choć krwawa to nie wywołuje u graczy jakiegokolwiek obrzydzenia, a wręcz przeciwnie. Mając przed sobą śmiercionośne zabawki, jak np. nóż bądź stylową siekierkę, niezbyt długo zastanawiamy się, co z nimi zrobić, gdy na drodze pojawi się wysłannik Furhera.

Niestety, jak to z nowościami bywa, cena gry nawet w trakcie promocji Black Friday może okazać się dla Was granicą nie do przejścia. Co w tej sytuacji zrobić? Na pewno nie kombinujcie z piratami, bo to uwłacza nie tylko twórcom, ale i psuje wizerunek prawdziwego gracza. Zamiast szukać torrenta zainteresujcie się wersją demo, którą postanowiła wydać Bethesda.

Umożliwia ona zapoznać się z tytułem bez żadnych konsekwencji prawnych i finansowych. W ramach okrojonej edycji możemy przejść calutki etap pierwszego poziomu. Jest to wystarczające, by przekonać się o tym, czy to gra na godzinkę lub dłuższe posiedzenia. A gdy wpadniecie już w trans eksterminacji aryjskich antybohaterów, wówczas decyzja o zakupie pełnej wersji gry przyjdzie Wam o wiele łatwiej.

Źródło: guru3d.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię