Strona głównaGryBethesda zdradziła, kiedy ruszy beta Fallout 76

Bethesda zdradziła, kiedy ruszy beta Fallout 76

Fallout 76 to prawdopodobnie jedna z najbardziej wyczekiwanych gier najbliższych miesięcy. W końcu to uwielbiana seria, która na dodatek przejdzie sporo zmian. Wszyscy zastanawiają się, czego dokładnie się spodziewać. Część odpowiedzi otrzymamy już przed premierą za sprawą beta testów. 

Bethesda zdradziła, że beta zostanie uruchomiona w październiku tego roku. Dostęp do niej będą mieli gracze na PC-tach, PlayStation 4 oraz Xbox One. Niestety, nie wszyscy otrzymają kod wstępu. Trzeba najpierw spełnić kilka warunków, aby wziąć udział w testach.

Zobacz także: Po premierze Fallout 76 dostaniemy dużo dodatkowej treści

Po pierwsze, trzeba kupić grę w przedsprzedaży. Najlepiej zrobić to za pośrednictwem oficjalnego sklepu Bethesdy, PlayStation Store lub Xbox One Store, ponieważ wtedy będziemy mieli pewność, że zostaniemy zaproszeni do bety. Jeśli Fallout 76 zamierzamy kupić w innym sklepie, to musimy się upewnić, że znajduje się on na liście partnerów i na pewno otrzymamy stosowny kod, który da nam dostęp do testów. A nawet wtedy nie musimy od razu otrzymać zaproszenie. Gracze mają być dodawani falami, więc niektórzy będą musieli poczekać na swoją kolej.

Zobacz także: W Fallout 76 handel nie będzie istotną częścią świata gry

Na razie to wszystko, co wiemy. Więcej szczegółów mamy poznać na panelu Fallout 76 na QuakeConie, który odbędzie się w dniach 9-12 sierpnia. Całość będzie transmitowana za pośrednictwem serwisu Mixer. 

Źródło: TechSpot

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię