Strona głównaWiadomościBezpłatny weekend z XCOM 2 na Steam

Bezpłatny weekend z XCOM 2 na Steam

Dawno nie było tak udanego weekendu pod względem możliwości ogrania darmowych tytułów. Do tej zacnej listy dołącza również XCOM 2 od Firaxix Games.

Wczoraj informowaliśmy Was o możliwości bezpłatnego ogrania w ten weekend For Honor oraz multiplayer w CoD WWII. A jeżeli chcielibyście spróbować jeszcze czegoś innego to jest dobra okazja żeby zagrać w XCOM 2.

Grę na PC można ogrywać bezpłatnie do jutra do wieczora. Przez ten czas jest też możliwość zakupu gry po niższej cenie XCOM 2 z 67% zniżką oraz XCOM: War of the Chosen z 25% zniżką. Wszystkie postępy jakich dokonacie w grze podczas darmowego weekendu przeniosą się do pełnej wersji gry, jeżeli zdecydujecie się na zakup.

Jeżeli ktoś wybudził się właśnie ze śpiączki i nie bardzo kojarzy XCOM 2, jest to turowa gra taktyczna opracowana przez Firaxis Games i wydana przez 2K. Naszym zadaniem jest obrona Ziemi przed hordami obcych, którzy zaatakowali naszą planetę. Gracz cały czas poddawany jest testom na umiejętność podejmowania decyzji, z których każda może być krokiem do sukcesu lub spektakularnej porażki.

Druga część oferuje znacznie bardziej skomplikowane mapy i potyczki, jest również o wiele bardziej różnorodna niż pierwsza część.

Zatem nie ma co się dalej zastanawiać trzeba wejść na Steam i grać.

Źródło: segmentnext

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię