Strona głównaWiadomościW Rust każdy znajdzie miejsce żeby odpocząć

W Rust każdy znajdzie miejsce żeby odpocząć

Rust jest dzikim i bezlitosnym miejscem gdzie śmierć może nadejść z każdego kierunku. Na szczęście dzięki najnowszej aktualizacji gracze otrzymali trochę przestrzeni i własnej strefy komfortu.

Facepunch dodał Compound czyli miejsce prowadzone przez naukowców, w którym każdy gracz znajdzie bezpieczne schronienie. W jego murach nie można korzystać absolutnie z żadnej broni ani zabijać, kraść czy spać. Każdy kto złamie obowiązujące w strefie prawo natychmiast zostanie zdjęty przez jedną z wieżyczek wartowniczych. Dlatego miej się na baczność.

[you tube=iDC9sMeUza0]

Komunikat dewelopera:

Początkowo zamierzaliśmy stworzyć takie strefy z wieżyczkami pokojowymi, ale wcześniej nie zawracaliśmy sobie tym głowy. Mamy nadzieję, że w nowej strefie będziecie dobrze się bawić. Będziemy słuchać waszych opinii i rozwiązywać problemy obszarów w miarę możliwości na bieżąco.

W bezpiecznych strefach znajdziemy ubrania, pułapki i broń, możliwość wymiany zasobów, narzędzia i materiały budowlane.

Poza strefą będziemy mogli skorzystać ze sprzętu do nurkowania i pozwiedzać podwodne jaskinie. Ponadto deweloper wprowadził kilka rozwiązań anty hakerskich i kilka innych poprawek.

Poniżej jeszcze kilka fotek:

Źródło: destructoid

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię