Strona głównaWiadomościAkcesoriaBiedronka: Zestaw dla graczy w cenie 39,99 zł. Czy warto?

Biedronka: Zestaw dla graczy w cenie 39,99 zł. Czy warto?

Od dzisiaj w sklepach Biedronka w całej Polsce dostępne są nowe sprzęty dla graczy marki Hykker – gamingowe słuchawki oraz myszka w zestawie z podkładką. Każde z urządzeń kosztuje zaledwie 39,99 złotych. Czy warto je kupić?

Na pytanie zadane w tytule i wstępie oczywiście nie odważę się jednoznacznie odpowiedzieć dopóki sprzęt nie trafi w moje ręce. Jednak już teraz możemy spojrzeć na specyfikację i przynajmniej na ten podstawie wyciągnąć jakieś wnioski.

Zacznijmy od myszki Hykker Gaming SET XR z podkładką. Jest to urządzenie z sensorem optycznym o czułości 800, 1200, 1600 oraz 2400 DPI. Co prawda producent nie chwali się dokładnym modelem czujnika, ale już na podstawie czułości możemy wywnioskować, że to jakiś model budżetowy, np. Pixart PMW 3050. Pamiętajcie jednak, że nawet ten sensor będzie lepszy niż w zwykłych gryzoniach biurowych za 20 zł. Biedronka chwali się jeszcze antypoślizgowymi bokami oraz podświetleniem LED w 7 kolorach do wyboru. W zestawie z myszką otrzymujemy materiałową podkładkę. Do wyboru są dwie wersje kolorystyczne – czerwona i niebieska. Cena to 39,99 zł za zestaw.

Kolejne urządzenie to słuchawki Hykker Gaming Sound XR. Tutaj problem jest nieco większy, ponieważ Biedronka nie zdradza szczegółowej specyfikacji. Tej nie znaleźliśmy nawet na oficjalnej stronie marki Hykker. Wiemy jedynie, że słuchawki mają miękkie nauszniki, podświetlenie i wbudowany mikrofon. Tutaj również mamy do wyboru dwie wersje kolorystyczne – niebieską i czerwoną. Cena to ponownie 39,99 zł.

Produkty są dostępne w Biedronkach w całej Polsce od dzisiaj (29 listopada) aż do 12 grudnia lub do wyczerpania zapasów. Do tej pory mieliśmy okazję przetestować dwa sprzęty dla graczy marki Hykker – klawiaturę mechaniczną X Range oraz zestaw Gaming Master FX.

A jeśli nadal nie wiecie, co kupić w prezencie na święta, to zapoznajcie się z naszym poradnikiem, gdzie gamerzy polecają, co kupić gamerom!

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię