Strona głównaGryAktualnościBiomutant: Twórcy zaprezentowali edycję kolekcjonerską. Jest piękna i droga

Biomutant: Twórcy zaprezentowali edycję kolekcjonerską. Jest piękna i droga

Biomutant to jedna z gier, na która czekam z wytęsknieniem i wiążę z nią wielkie nadzieje. Experiment 101 zaprezentował właśnie edycję kolekcjonerką swojej nadchodzącej postapokaliptycznej gry. Jest piękna, ale cena może zwalić z nóg.

Pudełkowa wersja Biomutant dostępna będzie w edycji Atomowej oraz Kolekcjonerskiej. Pierwsza z nich skierowana jest dla największych fanów z zasobnym portfelem oraz nie mających nic przeciwko diecie czokoszokowej lub jedzeniu gruzu przez większość miesiąca. Edycja ta oprócz gry będzie zawierała także steelbooka, dużą dioramę o wymiarach 60 x 25 x 30 cm, koszulkę w rozmiarze L/XL, podkładkę pod mysz, drukowany na materiale kadr z gry w formacie A1, ścieżkę dźwiękową z gry oraz pudełko. Cena to bagatela 400 euro.

Zobacz: Nowy trailer do Biomutant skupia się na walce i podróży

Nieco skromniejsza edycja kolekcjonerska składa się z gry, figurki, artworka, ścieżki dźwiękowej i pudełka. Za tę wersję zapłacimy jedyne 110 euro.

Zobacz: THQ Nordic udostępniło nowy trailer Biomutant

Obie wersje dostępne są na oficjalnej stronie gry. Premiera Biomutant zaplanowana jest na ten rok na PC, Xbox One oraz PS4. Na razie twórcy nie zdradzili dokładnej daty, mówili tylko o lecie, które kończy się za nieco ponad miesiąc.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię