Strona głównaGryAktualnościBioShock 4 będzie grą-usługą?

BioShock 4 będzie grą-usługą?

2K Games od około dwóch lat mami fanów Bioshocka wizją kontynuacji. Wizja ta może być bliska spełnienia, ale oferta pracy, która – prawdopodobnie w tym celu – została opublikowana przez twórców – niekoniecznie może ucieszyć fanów poprzednich części.

Opublikowana w internecie oferta dotyczy stanowiska specjalisty ds. mechanizmów End Game, a nowy pracownik miałby pracować w Novato, w jednej z siedzib 2K. Oznacza to, że nowa gra studia – niekoniecznie Bioshock 4 – będzie grą usługą. Mechanizmy End Game to bowiem te, które pojawiają się po zakończeniu głównego wątku gry – wszystkie te znaczniki i pytajniki na mapach Wiedźmina 3 czy nowych Assassin’s Creed to właśnie ten typ mechanizmów. 

Zobacz: Trwają prace nad kolejnym BioShockiem

Ogłoszenie mówi o pracy nad grą FPP w otwartym świecie. Nowy pracownik ma natomiast zająć się kreowaniem wszystkiego tego, co zobaczymy po “napisach końcowych”. Wygląda na to, że 2K Games może chcieć zafundować swoim fanom drastyczną zmianę kierunku, w porównaniu do tego, który obrały poprzednie części serii Bioshock. 

Co myślicie o takich planach?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię