Strona głównaWiadomościTrwają prace nad kolejnym BioShockiem

Trwają prace nad kolejnym BioShockiem

Według serwisu Kotaku niewielki zespół 2K pracuje właśnie nad przygotowaniem kolejnej części Bioshocka. W zespole deweloperskim znalazły się również osoby, które pracowały nad Mafią 3.

Informacje na temat prac przekazał Jason Schereier, który ma opinię wiarygodnego źródła. Jednak na chwilę obecną nie mamy oficjalnego potwierdzenia ze strony 2K Games więc nie możemy przyjmować wiadomości za pewnik.

Wypowiedź Jasona w temacie:

W pobliżu, niewielka grupa pracowała nad projektem o nazwie Parkside, po cichu rekrutując kolejnych pracowników do prac nad grą tak tajną, że nawet nie mogli nic powiedzieć o niej swoim kolegom ze studia Hangar 13 (które jest po sąsiedzku – red.). Ponoć byłaby to nowa odsłona jednej z najciekawszych serii shooterów ostatniej dekady: Bioshock.

Podobno szefem zespołu projektowego jest Haden Blackman, który brał udział w produkcji Star Wars: The Force Unleashed i Mafia III. Jego zespół pracuje powoli i dokładnie weryfikuje, które elementy poprzednich części stanowiły o ich sukcesie. Wraz z postępem prac nad grą do zespołu rekrutowani są kolejni projektanci. Ekipa odpowiedzialna za Mafię 3 ma spore parcie żeby stać się częścią zespołu Blackmana.

W produkcji tej części gry nie będzie brał udziału Ken Levin odpowiedzialny poprzednie części gry. Obecnie Liven jest szefem swojego studia deweloperskiego Ghost Story Games i pracuje nad nową pierwszoosobową grą SF.

Źródło: kotaku

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię