Strona głównaWiadomościBioshock Infinite w rewelacyjnie niskiej cenie!

Bioshock Infinite w rewelacyjnie niskiej cenie!

Gamersgate przeceniło Bioshocka Infinite o 78%, jednak spieszcie się, bo promocja potrwa tylko jeszcze przez dwa dni. W tym czasie bilet wstępu do miasta w chmurach kosztować będzie 22 zł!

Z wielką przyjemnością informuje o trwającej promocji cenowej na grę Bioshock Infinite. Na stronie Gamersgate jedną z najlepszych strzelanek możemy kupić z całkiem sporym rabatem wynoszącym 78%. Możliwość zwiedzenia miasta Columbia zawieszonego na nieboskłonie, jak za 22 zł wydaje się bardzo kuszacą propozycją.

Gra jest niesamowita we wszystkich płaszczyznach. Świat, lokacje, mechanika rozgrywki, klimat… To efektowny shooter z fabułą, którą osobiście uważam za najlepszą w growym uniwersum. Jeśli nie wierzycie mi, to uwierzcie innym portalom typu metacritics, ign, trustedreviews. Bioshock Infinite wart jest swojej ceny nawet bez obniżenia kosztów.

Obok podstawowej wersji, promocja uwzględnia również Season Pass. Rozszerzerzenie w postaci 2 fabularnych DLC i  2 add-onów ( epizody Burial at Sea oraz Clash in the Cloud i Early Bird Special Pack) wyceniono na niecałe 20 złotych. Akcja zakończy się za 2 dni i 13 godzi, więc jeśli na Waszej wirtualnej półce brak ostatniej części Bioshocka bądź nawet nie wiecie czym jest to uniwersum, stawiam wszystkie skarby świata, że historia opowiedziana w grze wywoła opad szczęki.

Po dokonaniu zakupu otrzymamy w trybie natychmiastowym klucze aktywacyjne na platformę Steam. Kto nie ma, niech się nawet nie zastanawia! 

Źródło: gamersgate.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię