Strona głównaWiadomościDestiny 2 zostanie wydane na PC! Będą znaczące różnice między wersją PC...

Destiny 2 zostanie wydane na PC! Będą znaczące różnice między wersją PC i konsolową

Seria Destiny przestała być konsolowym exclusive’m. Wyląduje również na platformie nam ukochanej.

Fani FPS-ów online mogą zakrzyknąć z radości, gdyż Destiny 2 będzie miało swoją premierę także na PC. Jedynym rozczarowaniem jest to, że zadebiutuje długo po wydanych wersjach na konsolę, lecz można przełknąć tą zniewagę bez grymasu bólu, bowiem nie będzie to zwykły port a pełnoprawny tytuł stworzony w oparciu o kompletną moc komputerów. Destiny 2 ma działać o wiele lepiej na blaszakach i oferować więcej udogodnień.

Chociaż twórcy wciąż grzebią w kodzie gry i usprawniają jej mechanikę działania, to nie omieszkali zaprezentować wczesnej wersji PC podczas konferencji odbywającej się w Los Angeles. Zaproszeni na nią dziennikarze mogli przyjrzeć się efektom prac studia Bungie. My również możemy sprawdzić czy Destiny 2 w przyszłości będzie wstanie skraść nam kilka do kilkudziesięciu godzin życia.

Konsolowców z pewnością zjada zazdrość o odblokowaną liczbę fps-ów obiecaną pecetowcom. Dobrą nowiną jest także obsługa wyświetlaczy z proporcjami obrazu 21:9 i rozdzielczości 4K. Ponadto w wersji na PC ustandaryzowano sterowanie za pomocą klawiatury i myszki. Dodajcie do tego możliwość zmiany opcji graficznych, dowolną konfigurację sterowania i wyśrodkowany celownik, który pierwotnie na konsolach jest obniżony.

Wpierw to użytkownicy PS4 i Xbox One uruchomią Destiny 2, a będzie to 8 września. Aczkolwiek później – wydawca nie podał konkretnego terminu – trafi na królewską platformę, tam, gdzie jej miejsce.

Źródło: gamespot.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię