Strona głównaWiadomościBiostar przedstawia płytę główną dla etatowych górników - TB250-BTC Pro

Biostar przedstawia płytę główną dla etatowych górników – TB250-BTC Pro

Górnicy dostaną zawału na wieść o płycie głównej, która obłuży aż 12 kart graficznych. Wydobywanie wirtualnych walut przy użyciu Biostar TB250-BTC Pro będzie tak opłacalne, jak nigdy wcześniej. 

Świat stanął do góry nogami od kiedy komputery zaczęły służyć wirtualnym pracom odkrywkowym. Wydajność maszyny testuje się już nie tylko w grach, ale także mierzy „kilofami”. Pieniądze czekają w sieci na szalonych górników i aby wydobyć ich jak najwięcej potrzeba niebanalnych konstrukcji.

Firma Biostar za sprawą nowej płyty głównej TB250-BTC Pro stała się właśnie pionierem w dziedzinie górnictwa i mekką dla dla osmolonych robotników. Wszyscy bowiem, niczym w modlitwie, odwracają teraz głowę w kierunku modelu obsługującego 12 kart graficznych jednocześnie. Oferuje o 6 slotów więcej niż inne konkurencyjne firmy.

TB250-BTC Pro została stworzona do pracy z procesorami Intela o podstawce LGA 1151 (rodzina Skylake i Kaby Lake). Ma dwa sloty na pamięć RAM DDR4 o częstotliwości 2133 lub 2400 MHz. Ponadto jest wyposażona w 6 złączy SATA, porty 2x USB 2.0 i 4x USB 3.0, a także 2 porty USB służące wyłącznie do ładowania.

Najważniejsze ze specyfikacji płyty głównej jest jednak to, ile udostępnia portów do obsługi kart graficznych. Tutaj znajdziemy pojedyncze wejście z interfejsem x16 PCI-e 3.0 oraz 11 dodatkowych PCI-e x1. Pozwala to podłączyć 6 GTX-ów i 6 Radków, które bezpośrednio komunikują się z chipsetem płyty głównej. Dzięki temu przepustowość danych nie jest w żaden sposób blokowana.

Przy założeniu, że płyta pracuje z sześcioma RX 470 i z tą samą liczbą GTX-ów 1060, jej poziom hashrate wyniesie 246,6 MH/s. W porówaniu do starszej wersji TB250-TBC, zwrot inwestycji zakupu następuje o 18 dni szybciej.

 

Zakup ulepszonej wersji TB250-BTC Pro zdaje się jeszcze bardziej atrakcyjny, gdy weźmie się pod uwagę minimalizację kosztów. Dzięki niej można zaoszczędzić do kilkuset złotych, bowiem nie potrzebny jest drugi dysk, procesor, płyta główna i kości pamięci. 

Biostar nie podał jeszcze daty premiery i ceny najlepszej, jak dotąd, płyty głównej dedykowanej dla kopaczy wirtualnych pieniędzy.       

Źródło: geeky-gadgets.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię