Strona głównaWiadomościTargi i konferencjeBioWare i Electronic Arts - EA Play Live nie będzie poświęcone Mass...

BioWare i Electronic Arts – EA Play Live nie będzie poświęcone Mass Effect 4 i Dragon Age 4

Electronic Arts i BioWare ogłosiły program serii EA Play Live oraz poprzedzających to materiałów. Na żadnej z tych list nie znajdziemy wzmianek o Mass Effect czy Dragon Age.

Jeśli czekaliście na jakiekolwiek wieści na temat nowych gier w seriach Mass Effect czy Dragon Age, Electronic Arts brutalnie sprowadza takie marzenia na ziemię, podobnie zresztą jak BioWare. Obie firmy zaprzeczyły jakoby w tym miesiącu miały pojawić się jakiekolwiek nowe doniesienia na temat gier we wspomnianych seriach.

Oprócz tych złych wiadomości BioWare ma jednak jedną dobrą – po raz kolejny potwierdziło, że takie gry jednak powstają:

“Ciężko pracujemy nad kolejnymi grami Dragon Age i Mass Effect. Przygotowaliśmy też nowości dla Star Wars: The Old Republic. Nie pokażemy niczego nowego na EA Play Live, ale sprawdźcie streama z SWTOR dziś o 21:00.”

Brak konkretów na temat Dragon Age 4 oraz Mass Effect 4 nie powinien być dla fanów obu marek zaskoczeniem, bo EA już wcześniej zapowiadało, że do jakichkolwiek ogłoszeń zostało jeszcze trochę czasu. Dwie wymienione gry są po prostu prawdopodobnie jeszcze na bardzo wczesnym etapie rozwoju.

EA Play Live ma być 40-minutowym wydarzeniem z informacjami i nowinkami od EA, poprzedzonym serią mini-pokazów na temat tytułów takich jak Apex Legends czy Battlefield 2042.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGameSpot
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię