Strona głównaWiadomościBioWare obiecuje, że Anthem będzie skoncentrowane na fabule i zapowiada DLC

BioWare obiecuje, że Anthem będzie skoncentrowane na fabule i zapowiada DLC

Mass Effect: Andromeda okazał się sporym rozczarowaniem dla wielu graczy. Jednym z powodów był brak obiecanych przez BioWare DLC, przez co gra skończyła się nie zamykając wielu wątków fabularnych.

Czy taka sytuacja spotka również Anthem? Nowy szef studia Casey Hudson, który zastąpił Aaryn Flynn w zeszłym roku, opublikował informacje na temat planów studia, z których możemy wywnioskować, że Anthem będzie bogaty fabularnie i dostanie wiele dodatkowego kontentu.

Kiedy wróciłem do BioWare, zeszłego lata, Mass Effect: Andromeda właśnie został wydany i otrzymaliśmy wiele zapytań od graczy o DLC. Jak wiecie nie byliśmy w stanie takowych dostarczyć dla Andromedy, co było dla nas frustrujące i wiedzieliśmy, że taki problem nie może się powtórzyć w kolejnych produkcjach.

Ta sytuacja stała się czynnikiem zapalnym do ponownej weryfikacji strategii BioWare. Musimy zachwycić graczy nowymi doświadczeniami oraz innowacyjnymi rozwiązaniami, ale w naszych grach musimy skupić się na świecie jaki w nich przedstawiamy, na postaciach i fabule, wszystkim tym czego oczekują gracze.

W tym duchu pracujemy nad produkcją Anthem – grze zaprojektowanej aby pokazać zupełnie nowy świat, nową opowieść i nowe postacie, które można przeżyć z przyjaciółmi w ciągłej serii przygód. To będzie zupełnie niepodobne do niczego w co wcześniej mieliście okazję grać, ale jeśli zrobimy to dobrze, wtedy poczujesz, że to BioWare.

Wygląda na to, że możemy spodziewać się bardzo rozbudowanej gry, która będzie cyklicznie aktualizowana, zapewne w ramach przepustek sezonowych. Żeby się o tym przekonać musimy zaczekać do 2019, kiedy to ma mieć miejsce premiera gry.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię