Strona głównaWiadomościBioware udostępnia trial do Mass Effect Andromeda

Bioware udostępnia trial do Mass Effect Andromeda

Od dziś możemy za darmo przetestować najnowszą odsłonę Mass Effect. To idealna okazja do tego, by sprawdzić czy warto zaopatrzyć się w jej pełną wersję. 

Losy majora Sheparda zostały na zawsze zamknięte w trzech pierwszych częściach Mass Effect, lecz historia życia ludzi w kosmosie dopiero się rozpoczyna. Jako Pionier w Mass Effect Andromeda będziemy poszukiwać nowych przyczółków. Nie obędzie się przy tym bez konfliktu z obcą cywylizacją i walki o ostatni powiew świeżego powietrza.

Choć wspaniałość Andromedy przekracza ziemskie padoły, to od chwili premiery kuleje jednak na wiele błędów, a największe gromy gracze kierują w stronę animacji postaci. Aby załagodzić sytuację Bioware wydało konkrętną aktualizację do gry i podobno w większości przypadków już nie będzie nas razić groteskowa mimika postaci. Z jakim efektem udało się zatuszować kosmiczne bugi? Możemy się o tym przekonać bez wydawania choćby złotówki.

Mass Effect Andromeda otrzymał wersję trialową na platformie Origin. Nie musimy posiadać abonamentu, a jedynie konto, by móc dodać do biblioteki darmową próbkę strzelanki RPG. Po pobraniu niezbędnych plików z serwera uzyskamy dostęp do trybu single i multiplayer. Jednakże testowanie wiąże się z ograniczeniami czasowymi. Kampania dla pojedycznego gracza zostanie wstrzymana na pierwszej planecie misji fabularnych. W stosunku do wieloosobowej zagrywki mamy pełną swobodę, acz obydwa tryby możemy przegrać przez tylko 10 godzin. Mimo wszystko jest to idealna porcja czasu, aby upewnić się czy warto zakupić wersję standardową.

Trial do Mass Effect Andromeda będzie dostępny do 1 listopada. 

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię