Strona głównaWiadomościGigabyte prezentuje Radeona RX 560 OC 4G Mini-ITX

Gigabyte prezentuje Radeona RX 560 OC 4G Mini-ITX

Niewielkich rozmiarów karty graficzne równie dobrze nadają się do wymagających gier. Gigabyte stał się orędownikiem tej idei tworząc Radeona RX 560 OC 4G Mini-ITX.

Wersje kart graficznych w formacie mini-ITX też potrafią kopnąć w zadek najbardziej nielitościwe produkcje AAA. Bez przeszkód wygenerują odpowiednią liczbę fps-ów, uwzględniając wszystkie aktywne opcje graficzne w grach. Warunkiem tego jest angaż właściwego pracownika.

Jeśli w Waszych małych jednostkach powstał nowy wakat na kartę graficzną, to Gigabyte ma interesującą propozycję. Do swojej oferty wprowadził wyrobnika wagi piórkowej, który nie ma oporów przed przystąpieniem do walki z pełnowymiarowymi przeciwnikami. Mowa tu o Radeonie RX 560 OC 4G Mini-ITX. Na laminacie o długości 17 cm znajdziemy całkiiem podobny układ graficzny jak w przypadku typowych wariantów RX 560.

Tutejszy rdzeń procesora pracuje z prędkością 1199 MHz (OC Mode) i 1189 MHz (Gaming Mode). Jego pracę wspomaga 4 GB VRAM w wersji GDDR5 o taktowaniu 7000 MHz. Ponadto GPU komunikuje się z pamięcią za pomoca 128-bitowej szyny.

Z powodu mniejszego rozmiaru karty producent zastosował autorski system chłodzenia. Mimo jednego wiatraku, który ma za zadanie schładzać najważniejsze układy scalone karty, producent gwarantuje, że ów model radzi sobie o 23% lepiej ze zbijaniem temperatury, aniżeli standardowe warianty.

Radek jest gotowy na połączenie z wyświetlaczami przy użyciu DVI-D, HDMI 2.0b oraz DisplayPort 1.4. Niestety nie wiadomo jeszcze kiedy dojdzie do zbliżeń i ile będzie kosztować nas ta znajomość.

Źródło: techfresh.net

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię