Strona głównaGryAktualnościBirding Simulator - polskie studio T-Bull tworzy grę dla miłośników ornitologii

Birding Simulator – polskie studio T-Bull tworzy grę dla miłośników ornitologii

Wrocławskie studio T-Bull ogłosiło swój nowy projekt. Polacy zajmą się Birding Simulatorem, grą o fotografii i obserwowaniu ptaków.

T-Bull na rynku gier wideo znajduje się już ponad 10 lat. Na swoim koncie mają 150 różnych tytułów. Do tej pory zajmowali się jednak przede wszystkim tytułami mobilnymi. Zmienić ma to Birding Simulator, nowy projekt, który zawita w przyszłym roku na platformie Steam.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – promocja pozwala na wygranie samochodu z gry

Jak pokazał podczas dzisiejszej konferencji Damian Fijałkowski, CTO studia T-Bull, zainteresowanie obserwowaniem przyrody i ptaków wśród młodych ludzi rośnie. W samych Stanach Zjednoczonych ponad 80 milionów ludzi rozważa uczestniczenie w tego typu rozrywkach. T-Bull swoim nowym projektem na PC postanowił odpowiedzieć na zapotrzebowania Amerykanów.

Co ciekawe, już w podstawowej wersji gry zobaczymy tryb fabularny. Główną atrakcją Birding Simulatora będzie oczywiście fotografia. Studio zadbało jednak, żeby w świat ornitologii wprowadzała graczy odpowiednia kampania.

T-Bull ma bardzo ambitne plany względem rozwoju swojej gry. Na początku zobaczymy aż 300 gatunków ptaków rozsianych po Ameryce Północnej. Z czasem do gry ma trafić nie tylko więcej zwierząt, ale również kontynentów. Wśród planów rozwoju znalazł się nawet tryb kooperacyjny.

Premiera Birding Simulator zaplanowana jest na 2021. Gra w przyszłym roku zawita na platformę Steam.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię