Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 - promocja pozwala na wygranie samochodu z gry

Cyberpunk 2077 – promocja pozwala na wygranie samochodu z gry

Okazuje się, że efektem współpracy Cyberpunk 2077 i Rockstar Energy będzie nie tylko kolorowy napój. W nowej promocji do zgarnięcia jest samochód.

O współpracy Cyberpunka z Rockstar Energy wiemy już od kilku dni. Na krótkim wideo firma pochwaliła się dostępnym wyłącznie w Stanach Zjednoczonych energetykiem o nazwie „Samurai Cola”. Teraz weszliśmy na wyższy poziom tej współpracy.

Zobacz: Marvel’s Avengers – pierwszy patch poprawia stabilność gry

W Stanach Zjednoczonych ruszyła właśnie promocja zachęcająca do zakupu oznaczonych specjalnym znakiem energetyków. Znalezione na puszkach kody trzeba wpisać na odpowiedniej stronie internetowej, żeby wziąć udział w konkursie.

Do wygrania są słuchawki, bluzy, a nawet nagrody gwarantowane w postaci cyfrowych komiksów i kart prezentowych do Microsoft Store. Główną atrakcją jest jednak samochód stylizowany na Quadrę z nadchodzącej gry CD Projekt Red. Ma być to stylizowany, oldschoolowy model o wartości blisko 150 tysięcy złotych.

Miejmy nadzieję, że i w Europie doczekamy się tego typu atrakcji. Quadra na polskich ulicach mogłaby zrobić furorę.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię