Strona głównaWiadomościBlack Friday 2019 – najlepsze promocje i przeceny dla graczy

Black Friday 2019 – najlepsze promocje i przeceny dla graczy

Po raz kolejny zaczyna się zakupowe szaleństwo Black Friday. Jest to świetna okazja, żeby uzupełnić kolekcję gier, kupić nowy sprzęt komputerowy, konsole i inne gamingowe akcesoria nie bankrutując przy tym. Tradycja Czarnego Piątku przypłynęła do nas ze Stanów Zjednoczonych i podobnie jak wiele innych tradycji doskonale przyjmuje się w Polsce. Aby ułatwić Wam wzięcie udziału w tym zakupowym szaleństwie w tym artykule zbieramy dla Was najciekawsze promocje i przeceny.

Chociaż europejskie promocje nijak mają się do tych z USA, to i tak Black Friday jest doskonałą okazją, żeby wyrwać trochę gamingowego sprzętu w lepszej cenie. Żeby ułatwić Wam odnalezienie się w tym szaleństwie specjalnie dla Was w tym artykule zbieramy najciekawsze promocje, które spodobają się gamerom. Bierzemy pod uwagę: akcesoria, podzespoły, komputery, laptopy, konsole, gry i wiele innych sprzętów, które mogą Was zainteresować.

Black Friday 2019 – najlepsze okazje dla graczy

PlayStation Store

Promocje w PS Store z okazji Black Friday potrwają aż do 3 grudnia. Poniżej najciekawsze propozycje:

Pełną listę tytułów przecenionych z okazji Black Friday na PS Store znajdziecie TUTAJ

Konsola Xbox One

Amazon.de

Inne ciekawe propozycje na Amazon.de znajdziecie TUTAJ.

Najlepsze oferty black Friday w Acer Store:

Jeśli chcecie podzielić się z innymi graczami jakąś promocją, której nie ma jeszcze na stronie, czym prędzej dajcie znać w komentarzach. 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię