Strona głównaGryAktualnościBlack Ops 4: W Blackoucie pojawiły się czołgi

Black Ops 4: W Blackoucie pojawiły się czołgi

Nadchodzi potężna aktualizacja. 

Wygląda na to, że w siedzibie Treyarch ktoś zapętlił Avengers: Endgame. Nowa operacja nazywa się Dark Divide i jeszcze mocniej odbiega od tego, do czego przyzwyczaiła nas większość Call of Duty.

Zobacz: Bug w Black Ops 4 zmusił profesjonalnych graczy do zrezygnowania z używania skinów

Wśród standardowych nowości, jak mapy do multiplayera, nowe kontrabandy, tona przedmiotów kosmetycznych czy scenariusz do trybu zombie, twórcy zaplanowali również niespodziankę dla miłośników battle royale, Blackouta.

W grze ma pojawić się dwuosobowy czołg, z miejscami dla kierowcy oraz strzelca. Jeżeli spędziliście więc sporo czasu w trybie Ground War podczas ostatniej bety Modern Warfare, będziecie czuli się jak w domu. Ponadto zobaczymy również nowy przedmiot, flarę, która po wysłaniu sygnału sprowadzi na naszą pozycję samolot z pojazdami do łatwiejszego poruszania się po mapie.

Jest tylko jeden haczyk. Z racji, że Black Ops 4 dalej operuje na starych zasadach Call of Duty, na ten moment pobierać aktualizację mogą tylko posiadacze PlayStation 4. Reszta platform będzie musiała jeszcze trochę poczekać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię